Для того, щоб скачати Idle golf для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Простий гольф для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Idle golf на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Idle golf
Скачати Idle golf на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Idle golf для iPad.
Гра Idle golf для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Idle golf (Простий гольф):

Idle golf - станьте власником поля для гольфу. Тренуйте спортсменів і заробляйте мільйони! Натискайте на екран, щоб вони били по м'ячиках і досягали рекордних результатів. Наймайте тренерів та інший персонал. Удосконалюйте навички спортсменів, щоб отримувати ще більше грошей. Розвивайте і розширюйте свій гольф клуб. Відривайте нові локації.

Особливості гри:

  • Якісна графіка
  • До 8 гольфістів на поле
  • Різноманітні нагороди
  • Мальовничі локації

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 2

Скачати гру Idle golf (Простий гольф) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Idle golf для iPad безкоштовно. Простий гольф повна версія.

Ви можете Idle golf скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Простий гольф грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.