Для того, щоб скачати Horn для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Хорн для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Horn на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Horn
Скачати Horn на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Horn для iPad.
Гра Horn для iPhone
Скріншот гри Horn на Айфон.
Геймплей Horn для Айпад.

Опис гри: Horn (Хорн):

HORN - тривимірний пригодницький Акшен з унікальним досвідом і консольної графікою, де ви зможете все досліджувати і управляти жестами. Ви будете грати за молодого учня коваля, якого звуть Хорн. Він повинен знайти вашу село і землі населені фантастичними і іноді гумористичними, монстрами. Ці істоти - фактично люди і тварини з вашого села, перетворені прокляттям і тільки ви можете звільнити їх. У вашому неймовірному пригоді ви понесете горлата голову одного такого фантастичного істоти - трохи незлагідного, сварливого, але послужливого товариша. Поряд з цим новим компаньйоном ви повинні використовувати свій меч, арбалет, випробуваний музичний ріжок і дотепність, щоб дослідити землі, перемогти ворогів, і вирішити загадки у ваших пошуках, щоб знищити прокляття, яке зневолило вашу батьківщину. У новій версії виправлені різні помилки, чекпойнту тепер у кожній області для збереження прогресу, оновлений механізм бою, щоб бути більш чуйними до хитрощів, збільшена загальна швидкість руху камери, додана можливість через купівлю пропустити місії, які гравці знаходять занадто важкими. Тепер підтримуються всі 11 мов, включаючи російську мову, оновлена ​​локалізація для всіх мов, а також підтримка iOS 6.

Особливості гри:
  • Доступні засоби управління, які будь-хто може використовувати - ходьба, стрибок, повзання та іншого - все виполненять інтуїтивними жестами
  • Деталізований світ консольного якості зі свободою переміщення - ходіть скрізь, де хочете
  • Багатий і унікальний світ
  • Цікаві бої
  • 3 унікальних і красивих землі
  • Нескінченно нарощувані режими виклику
  • Прихований зміст яке потрібно виявити
  • І інше ...

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 69

Скачати гру Horn (Хорн) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Horn для iPad безкоштовно. Хорн повна версія.

Ви можете Horn скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Хорн грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.