Для того, щоб скачати Hello, stranger! для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Привіт незнайомцю! для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Hello, stranger! на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Hello, stranger!
Скачати Hello, stranger! на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Hello, stranger! для iPad.
Гра Hello, stranger! для iPhone

Опис гри: Hello, stranger! (Привіт незнайомцю!):

Hello, stranger! - Пригодницька гра в реальному часі, де Ви повинні врятувати головного персонажа. Макс прокинувся в повній самоті і не пам'ятає, що сталося і яким чином він опинився на дні океану. Допоможіть йому вижити в цьому божевіллі! Від ваших підказок і вказівок залежить життя героя!

Особливості гри:

  • Таємнича атмосфера
  • Багато загадок і завдань
  • Інтуїтивне прийняття рішень
  • хороша графіка

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 5

Скачати гру Hello, stranger! (Привіт незнайомцю!) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Hello, stranger! для iPad безкоштовно. Привіт незнайомцю! повна версія.

Ви можете Hello, stranger! скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Привіт незнайомцю! грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.