Для того, щоб скачати Gun Bros 2 для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Братерство по Зброї 2 для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Gun Bros 2 на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Gun Bros 2
Скачати Gun Bros 2 на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Gun Bros 2 для iPad.
Гра Gun Bros 2 для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Gun Bros 2 (Братерство по Зброї 2):

Тиранічні Гнобителі Життя повернулися, щоб закінчити роботу. І тільки складаються в Галактической Підрозділі Генетики, агенти Персі і Френсіс Ган, стоять на їх шляху. Збройні безліччю передового і руйнівної зброї, брати Ган ще раз захищають галактику від заколоту TOOL .. Останній конфлікт залишив обидві сторони, в стані готовності, щоб відновити їх склади зброї. Старі шахти Xplodium були знову відкриті і навіть списані фабрики знову намагаються повернутися до життя, оскільки конфлікт починає виходити з під контролю. Що до Персі та Френсіса, то вони вчасно з'явилися з ще більш руйнівним арсеналом вбивчих машин, щоб перешкодити цій загрозі повторно з'явитися. Виберіть з широкого спектру зброї, від пістолетів до ракетних пускових установок. Розріжте голови з новим і поліпшеним лазерним зброєю, або влаштовуйте бризки з мізків з асортиментом дробовиків. З таким кол-вом нових ворогів у вас буде багато цілей. І з новим фізичним двигуном, ви зможете насолоджуватися різаниною з вибуховою реалізмом. Переліт в транспортному засобі Honey Badger і викиньте пончики на обличчя ваших ворогів. ВАм доступний стандарт з ракетними пусковими установками і інерційним акселератором. Прив'язні ремені не включені в стандартні моделі. упіте Моди, які поліпшать роботу вашого зброї. Від Міні-Ядерної зброї до особливих Мін, новий магазин додатка перетворить вас на хижака! Кожна місія містить броню, але доведеться знайти її і захопити. Збільште свою Захист і пошкодження ворога за допомогою сміливих нових стилів, задуманих головними модельєрами галактики і військовими експертами, багато з яких є одним і тим же людиною.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 18

Скачати гру Gun Bros 2 (Братерство по Зброї 2) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Gun Bros 2 для iPad безкоштовно. Братерство по Зброї 2 повна версія.

Ви можете Gun Bros 2 скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Братерство по Зброї 2 грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.