Для того, щоб скачати Granny Smith для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Бабуля Роллерша для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Granny Smith на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Granny Smith
Скачати Granny Smith на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Granny Smith для iPad.
Гра Granny Smith для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Granny Smith (Бабуля Роллерша):

Granny Smith - швидко змінюється гоночний платформер наповнений захоплюючими аваріями і дивовижними трюками. Стрибайте, сковзаєте, розгойдуйтеся і розбивайте свій шлях через 36 рівнів з трьома параметрами налаштувань. Тільки переконайтеся, що ви приземляєтеся на ноги! Бабуля Сміт любить свої яблука, але безсовісний злодій краде їх з її дорогоцінного саду! Допоможіть пані Сміт у її стрімкої погоні на роликах через сільгоспугіддя і міські пейзажі, руйнуючи сараї і офіси під час переслідування плодів. Дістаньтеся до яблук перш, ніж злодій це зробить!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 230

Скачати гру Granny Smith (Бабуля Роллерша) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Granny Smith для iPad безкоштовно. Бабуля Роллерша повна версія.

Ви можете Granny Smith скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Бабуля Роллерша грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.