Для того, щоб скачати Gobble dash для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Швидке поглинання для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Gobble dash на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Gobble dash
Скачати Gobble dash на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Gobble dash для iPad.
Гра Gobble dash для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Gobble dash (Швидке поглинання):

Gobble dash - керування рухом забавною змійки, яка повзає по лабіринтах та їсть кульки. Допоможіть змійці зібрати всі кульки, щоб пройти рівень. Ви повинні не просто вести змійку вперед, але і правильно вибирати шлях. Змійка стає довшим з кожним проковтнутим кулькою. Якщо змійка вріжеться у власний хвіст, то місія буде провалена.

Особливості гри:

  • Безліч рівнів
  • Стильна графіка
  • Смішні змійки
  • Оригінальний ігровий процес

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 5

Скачати гру Gobble dash (Швидке поглинання) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Gobble dash для iPad безкоштовно. Швидке поглинання повна версія.

Ви можете Gobble dash скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Швидке поглинання грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.