Для того, щоб скачати Fruits vs. Birds для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Пташки проти Фруктів для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Fruits vs. Birds на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Fruits vs. Birds
Скачати Fruits vs. Birds на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Fruits vs. Birds для iPad.
Гра Fruits vs. Birds для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Fruits vs. Birds (Пташки проти Фруктів):

У небі є багато гарних веселок. Фрукти на землі хочуть торкнутися їх. Але вони не можуть літати. Раптово вони отримали прекрасну ідею, побудувати найвищий будинок за допомогою своїх тіл. Однак процес виявився не таким простим і легким. Жадібні птахи постійно їх їдять. І до того ж ви повинні бути обережними з шипом. У грі 54 рівня, що гарантують багато довгих годин забави, 3 різних світи фруктів. Так, чого ви чекаєте? Давайте весело проводити час.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
1,9
Голосів: 6

Скачати гру Fruits vs. Birds (Пташки проти Фруктів) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Fruits vs. Birds для iPad безкоштовно. Пташки проти Фруктів повна версія.

Ви можете Fruits vs. Birds скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Пташки проти Фруктів грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.