Для того, щоб скачати Fruits Island: Begins для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Острів Фруктів для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Fruits Island: Begins на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Fruits Island: Begins
Скачати Fruits Island: Begins на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Fruits Island: Begins для iPad.
Гра Fruits Island: Begins для iPhone
Завантаження відео...

Опис гри: Fruits Island: Begins (Острів Фруктів):

Острів Фруктів зазнав нападу орди жуків. Без їжі жуки йдуть зі своєї території і вторгаються на острів фруктів. Фрукти збираються разом, щоб викорінити жуків на острові. 70 днів днів тривала війна між фруктами та жуками (кожен день вважався за стадію). Мета гравця полягає в тому, щоб пройти ці 70 стадій. Використовуючи воду і грунт, гравець може призвести юнітів, модернізувати їх і використовувати тотем і навик при використанні насіння, які ви отримуєте, коли гравець очищає стадію. Використовуйте ж усе це найбільш ефективно.

Особливості гри:
  • Постійно створюйте грунт і воду. Грунт і вода - основний матеріал виробництва. Ви можете перемогти, якщо будете постійно про це дбати.
  • Зробіть насос - він збільшує кількість отриманих ресурсів.
  • Використовуйте навички та тотеми. Навичка дуже корисний, коли союзник в небезпеці. Тотем може або напасти або захистити.
  • Використовуйте властивості юнітів.
  • Грайте швидко і ефективно.
  • Політ юнітів потребує великої кількості води. Ви повинні управляти водою і використовувати її ефективно.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
10
Голосів: 3

Скачати гру Fruits Island: Begins (Острів Фруктів) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: