Для того, щоб скачати Flip master для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Майстер сальто для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Flip master на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Flip master
Скачати Flip master на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Flip master для iPad.
Гра Flip master для iPhone

Опис гри: Flip master (Майстер сальто):

Flip master - керуйте вправним спортсменом, виконують карколомні стрибки та інші трюки на батуті. Продемонструйте акробатичні здібності на задньому дворі будинку, на арені цирку, на величезному стадіоні і на інших спортивних майданчиках. Отримуйте бонуси, встановлюйте рекорди.

Особливості гри:

  • Якісна графіка
  • Реалістична фізика
  • Симпатичні персонажі
  • Більше 10 складних трюків
  • Різноманітні локації

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,9
Голосів: 21

Скачати гру Flip master (Майстер сальто) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Flip master для iPad безкоштовно. Майстер сальто повна версія.

Ви можете Flip master скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Майстер сальто грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.