Для того, щоб скачати Fling! для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Зіткнемося пушистика! для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Fling! на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Fling!
Скачати Fling! на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Fling! для iPad.
Гра Fling! для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Fling! (Зіткнемося пушистика!):

Fling! - Логічна гра з прекрасною графікою і приємною музикою. Вам належить очистити поле від пухнастих кульок. На перший погляд гра здається простою, але це далеко не так. Правила гри такі: на полі розташована група пухнастиків. Вам потрібно залишити одного пушистика, зіштовхнувши всіх інших з поля. Зіштовхувати їх можна певним чином: потрібно штовхнути одного пушистика таким чином, щоб той покотився по горизонталі або вертикалі і збив з дошки іншого. При цьому не можна збити пушистика на сусідній клітці, а також не можна збити пушистика з поля без зіткнення. Ви можете вибрати три режими гри: Free play - без будь-яких обмежень, Arcade - гра на час, Challenge - поліпшення своїх власних результатів.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,8
Голосів: 11

Скачати гру Fling! (Зіткнемося пушистика!) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Fling! для iPad безкоштовно. Зіткнемося пушистика! повна версія.

Ви можете Fling! скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Зіткнемося пушистика! грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.