Для того, щоб скачати FINAL FANTASY IV для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Остання фантазія IV для iPhone, iPad або iPod. Cкачати FINAL FANTASY IV на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
FINAL FANTASY IV
Скачати FINAL FANTASY IV на iPhone безкоштовно.
Скачати гру FINAL FANTASY IV для iPad.
Гра FINAL FANTASY IV для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: FINAL FANTASY IV (Остання фантазія IV):

Гра розповідає про пригоди темного лицаря Сесіла, який має врятувати світ від руйнування, перешкодивши злому чаклуна Голбезу захопити могутні кристали. У процесі його подорожі, до нього приєднуються різні персонажі, які будуть постійно змінюватися. Дія Final Fantasy IV розгортається на вигаданій планеті, з штучним і природним супутниками на орбіті, зовнішнє оточення якої, виконано в стилі фентезі з вкрапленнями наукової фантастики. Це ремейк гри, що вийшла на ігровій приставці SNES в 1991 році, але він містить трохи оновлену сюжетну кампанію, а також нову систему характеристик і бойових умінь для персонажів.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 33

Скачати гру FINAL FANTASY IV (Остання фантазія IV) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру FINAL FANTASY IV для iPad безкоштовно. Остання фантазія IV повна версія.

Ви можете FINAL FANTASY IV скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Остання фантазія IV грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.