Для того, щоб скачати Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Фестер Мадд: Золота жила - Епізод 1 для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1
Скачати Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 для iPad.
Гра Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 для iPhone
Скріншот гри Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 на Айфон.
Геймплей Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 (Фестер Мадд: Золота жила - Епізод 1):

Фестер Мадд - фермер-одинак, працювати на фермі йому злегка набридло. Одного разу до нього приходить лист від брата, якого він не бачив цілу купу років. Брат пише, що відшукав золото неподалік від містечка Лоамсмаус, і просить Фестера допомогти йому з розкопкою жили. Не довго думаючи, Фестер збирає пожитки і відправляється до брата. Але коли з'ясовується, що брат таємниче зник, Фестер розуміє, що подорож буде набагато більш тривалим і небезпечним, ніж він очікував!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 2

Скачати гру Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 (Фестер Мадд: Золота жила - Епізод 1) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 для iPad безкоштовно. Фестер Мадд: Золота жила - Епізод 1 повна версія.

Ви можете Fester Mudd: Curse of the Gold – Episode 1 скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Фестер Мадд: Золота жила - Епізод 1 грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.