Для того, щоб скачати Eternity Warriors 2 для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Вічні Бійці 2 для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Eternity Warriors 2 на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Eternity Warriors 2
Скачати Eternity Warriors 2 на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Eternity Warriors 2 для iPad.
Гра Eternity Warriors 2 для iPhone
Скріншот гри Eternity Warriors 2 на Айфон.
Геймплей Eternity Warriors 2 для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Eternity Warriors 2 (Вічні Бійці 2):

Минуло 100 років, з тих пір як Перша війна Демонів розділила землю. Завдяки Воїнам Вічності була пригнічена загроза демонів. Однак демони об'єднали свою міць в ряд Веж Демонів, побудованих по всьому Північному Удару. Вам наказали зачистити ці вежі і нанести поразки ще більш смертельної армії демонів перш ніж ... Випробуйте геймплей з епічними переймами. Поміряйтеся силами проти безлічі нових ворогів демонів! Бийтеся з такими ж воїнами в режимі мультиплеєра. Використовуйте свої унікальні навички і пройдіть через різні темниці. Зберіть броню, зброю та інші артефакти. Модернізуйте свій механізм, щоб стати великим бійцем Вічності! У новій версії удосконалення мультиплеера, додана кнопка "Quick Join", щоб увійти в мультиплеер швидше, нова броня і зброя, додана кнопка порівняння рекомендованого зброї, виправлені помилки, удосконалення роботи, підтримка голосового чату та Game Center. Боріться поруч з вашими друзями або випадковими гравцями Game Center, нова темниця, cap рівнів збільшений до 60, нові локалізації, багато спільних удосконалень мультиплеера, нові набори броні і збройові дропи, ви можете модернізувати броню, добавлен ефект спека при модернізації зброї, додана нова атака і захисна мікстура, ви можете модернізувати елементи, виправлені помилки і інше ...
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 36

Скачати гру Eternity Warriors 2 (Вічні Бійці 2) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Eternity Warriors 2 для iPad безкоштовно. Вічні Бійці 2 повна версія.

Ви можете Eternity Warriors 2 скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Вічні Бійці 2 грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.