Для того, щоб скачати Emilly In Darkness для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Темрява поглинула Емілі для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Emilly In Darkness на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Emilly In Darkness
Скачати Emilly In Darkness на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Emilly In Darkness для iPad.
Гра Emilly In Darkness для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Emilly In Darkness (Темрява поглинула Емілі):

Пориньте в історію Емілі, яка, з невідомих причин, прокидається одна в темному лісі після того, як нещодавно була розстріляна невидимим вбивцею. Однак, вона не вмирає, принаймні не в традиційному сенсі смерті. Замість цього Емілі знаходить себе тимчасово відстороненої в похмурому місці, не сильно відрізняється від пекла. Вона втрачена, одна, оточена демонами і досить дивними нещасними людьми, наміри яких не завжди зрозумілі. Це - тільки початок ... Emilly In Darkness є старим шкільним пригодницьким Акшен, в якому з одного боку персонаж стріляє, ставить капкани і вивчає нові навички, але з іншого боку він повинен пройти похмурий, складний світ з викривленим і непередбачуваним змовою, висунутим на перший план з анімаційними сценами і бесідами з NPC.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 7

Скачати гру Emilly In Darkness (Темрява поглинула Емілі) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Emilly In Darkness для iPad безкоштовно. Темрява поглинула Емілі повна версія.

Ви можете Emilly In Darkness скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Темрява поглинула Емілі грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.