Для того, щоб скачати DOOM Classic для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Судний день для iPhone, iPad або iPod. Cкачати DOOM Classic на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
DOOM Classic
Скачати DOOM Classic на iPhone безкоштовно.
Скачати гру DOOM Classic для iPad.
Гра DOOM Classic для iPhone
Скріншот гри DOOM Classic на Айфон.
Геймплей DOOM Classic для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: DOOM Classic (Судний день):

Doom - культова комп'ютерна гра, один з найбільш відомих і популярних продуктів у жанрі шутерів від першої особи. За деякими оцінками в цю гру грало не менше 150-160 мільйонів чоловік. Вона багато в чому зробила визначальний ідейний вплив на подальший розвиток жанру. Джон Кармак (автор оригінальної гри), особисто виконав найбільшу частину роботи по воскресінню класики для iУстройств. Doom Classic пропонує 4 епізоди, що проходять протягом 36 рівнів і перетворює систему управління в адаптовану для тач-інтерфейсу.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 148

Скачати гру DOOM Classic (Судний день) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру DOOM Classic для iPad безкоштовно. Судний день повна версія.

Ви можете DOOM Classic скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Судний день грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.