Для того, щоб скачати Dino Chomp для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Хрустелка динозавра для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Dino Chomp на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Dino Chomp
Скачати Dino Chomp на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Dino Chomp для iPad.
Гра Dino Chomp для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Dino Chomp (Хрустелка динозавра):

Допоможіть Раптор повернути своє яйце. Торкніться будь-якого місця в лабіринті, щоб динозавр почав до нього рухатися. Кусайте або топчіть печерних людей, які вкрали яйце вашого гнізда і отримуйте за них очки. Але уникайте дихання дракона. Знайдіть яйце перш, ніж у вас закінчиться час. Лабіринт безладно створюється щоразу при заході в гру, таким чином рівні будуть завжди різними!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 4

Скачати гру Dino Chomp (Хрустелка динозавра) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Dino Chomp для iPad безкоштовно. Хрустелка динозавра повна версія.

Ви можете Dino Chomp скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Хрустелка динозавра грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.