Для того, щоб скачати Crazy Pool 3D для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Шалений Більярд для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Crazy Pool 3D на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Crazy Pool 3D
Скачати Crazy Pool 3D на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Crazy Pool 3D для iPad.
Гра Crazy Pool 3D для iPhone

Опис гри: Crazy Pool 3D (Шалений Більярд):

Пограйте в більярд у новому божевільному стилі. Тільки в цьому більярді немає лунок - є зовнішня область по краях граної області. У грі ви повинні видалити червоні кулі з дошки, але вам заважатимуть жовті кулі. Причому жоден жовтий куля не повинна покинути межі ігрового поля - як тільки це станеться, ви програєте! У грі вас чекають 60 рівнів!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,6
Голосів: 5

Скачати гру Crazy Pool 3D (Шалений Більярд) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Crazy Pool 3D для iPad безкоштовно. Шалений Більярд повна версія.

Ви можете Crazy Pool 3D скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Шалений Більярд грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.