Для того, щоб скачати Cowboys vs. Zombies для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Ковбої проти Зомбі для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Cowboys vs. Zombies на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Cowboys vs. Zombies
Скачати Cowboys vs. Zombies на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Cowboys vs. Zombies для iPad.
Гра Cowboys vs. Zombies для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Cowboys vs. Zombies (Ковбої проти Зомбі):

Cowboys vs. Zombies - Захистіть місто UnDeadwood в цій незвичайній тривимірної стратегії! Ви - Шериф, що відповідає за захист міста, найміть дикий загін Ковбоїв і ковбойши для захисту проти полчищ зомбі. Апгрейдіруйте і переміщайте їх, щоб захиститися від хвиль зомбі, які одержимі руйнуванням міста. На відміну від більшості ігор захисту вежі, ви повинні захистити своїх ковбоїв від нападу, поміщаючи їх на даху. Однак, Зомбі руйнують будови і зменшують безпечні місця, в які ви можете хотіти розміщувати Ковбоїв. Чітко продумайте коли відновити будівництво і коли залишити будівництво і взятися за захист. Якщо зомбі зруйнують всі будови, то вам ніде буде сховатися і ви програєте.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 6

Скачати гру Cowboys vs. Zombies (Ковбої проти Зомбі) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Cowboys vs. Zombies для iPad безкоштовно. Ковбої проти Зомбі повна версія.

Ви можете Cowboys vs. Zombies скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Ковбої проти Зомбі грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.