Для того, щоб скачати Cosmos Craft Luxury для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Космічний Корабель Люкс для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Cosmos Craft Luxury на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Cosmos Craft Luxury
Скачати Cosmos Craft Luxury на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Cosmos Craft Luxury для iPad.
Гра Cosmos Craft Luxury для iPhone

Опис гри: Cosmos Craft Luxury (Космічний Корабель Люкс):

Як новий імператор, ви отримали відповідальність і повинні привести імперію до колишньому величі. У році 2250 нашої ери, 300 років тому людство створило технологію двигуна внутрішнього згоряння, яка робить подорож серед сонячних систем можливим. Поступово, майстерність механіки і науки частинок змусило людей починати свою колонізацію на невеликій кількості планет, які були слушними, щоб жити після зміни поверхні. Але в 2470 почалися військові конфлікти між колоніальної планетою і суверенними державами. Ці конфлікти почалися через технології, знання зброї, експлуатації ресурсів і так далі. Галактична Імперія оголосила про Нової Ері Імперського Календаря, і послала військові сили до кожної планеті, щоб припинити спроби самоврядування. Ми люди, як останні залишилися в живих все ще дотримуємося опору. Ви повинні продовжити дослідження науки, розвинути технологію і військові сили, і підтримати мирне життя наших людей. Тоді ви будете боротися і управляти в цьому паралельному світі і готуватися до боротьби проти Галактичної Імперії.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 7

Скачати гру Cosmos Craft Luxury (Космічний Корабель Люкс) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Cosmos Craft Luxury для iPad безкоштовно. Космічний Корабель Люкс повна версія.

Ви можете Cosmos Craft Luxury скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Космічний Корабель Люкс грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.