Для того, щоб скачати Color dunk 3D для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Кольоровий данк 3D для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Color dunk 3D на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Color dunk 3D
Скачати Color dunk 3D на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Color dunk 3D для iPad.
Гра Color dunk 3D для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Color dunk 3D (Кольоровий данк 3D):

Color dunk 3D - подорожуйте по різних містах. Кожне місто, в який ви прибудете, має нудний білий колір. Ваша влучність та баскетбольні навички допоможуть виправити цю ситуацію. Виконуйте точні кидки і закидати м'яч у кільце. Кожен успішний кидок дозволить розфарбувати місто яскравими квітами. Отримуйте нагороди і здобувайте нові баскетбольні м'ячі.

Особливості гри:

  • Безліч міст
  • Незвичайні м'ячі
  • Реалістична фізика
  • Приємна графіка

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 4

Скачати гру Color dunk 3D (Кольоровий данк 3D) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Color dunk 3D для iPad безкоштовно. Кольоровий данк 3D повна версія.

Ви можете Color dunk 3D скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Кольоровий данк 3D грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.