Для того, щоб скачати Color ball blast для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Вибух кольорових кульок для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Color ball blast на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Color ball blast
Скачати Color ball blast на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Color ball blast для iPad.
Гра Color ball blast для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Color ball blast (Вибух кольорових кульок):

Color ball blast - на кожному рівні вас чекає безліч куль, падаючих на вашу позицію. Пересувайте незвичайну гармату з боку в бік, стріляйте без зупинки і знищуйте різнокольорові кулі, які падають з неба. Підривайте кулі і не дайте їм впасти на гармату. Кулі мають різну міцність, тому вам знадобиться багато пострілів. Купуйте зброю і покращуйте їх.

Особливості гри:

  • Барвиста графіка
  • Безліч рівнів
  • Різноманітні гармати
  • Рекорди і досягнення

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 3

Скачати гру Color ball blast (Вибух кольорових кульок) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Color ball blast для iPad безкоштовно. Вибух кольорових кульок повна версія.

Ви можете Color ball blast скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Вибух кольорових кульок грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.