Для того, щоб скачати Clear Vision для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Зачистка для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Clear Vision на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Clear Vision
Скачати Clear Vision на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Clear Vision для iPad.
Гра Clear Vision для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Clear Vision (Зачистка):

Тайлер Сміт довго працював прибиральником в універмазі, але душа хлопця не витримала поганого характеру начальства. Наш герой звільняється, починає шукати нову роботу. А на дворі криза, а вільних місць немає, а гроші майже на результаті. За квартиру нічим платити, холодильник порожній. І тут під двері Тайлеру сунуть записку: "... ви шукаєте роботу і в минулому займалися мокрими справами. Потрібна ваша допомога, винагорода $ 800 ..." Як тут не погодитися? Так Тайлер починає осягати для себе нову професію найманого вбивці.

Особливості гри:
  • Анімовані Cut сцени
  • Щоденна газета
  • 20 місій
  • Підтримка ретиніт дисплея
  • 5 видів зброї
  • Лічильник вітру і дистанції
  • На основі Flash ігри "Clear Vision"
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 9

Скачати гру Clear Vision (Зачистка) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Clear Vision для iPad безкоштовно. Зачистка повна версія.

Ви можете Clear Vision скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Зачистка грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.