Для того, щоб скачати Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Автодром - Кращі тривимірні баггі змагання - розганяється і мчися! для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game
Скачати Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game для iPad.
Гра Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game для iPhone
Скріншот гри Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game на Айфон.
Геймплей Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game для Айпад.

Опис гри: Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game (Автодром - Кращі тривимірні баггі змагання - розганяється і мчися!):

Пропонуємо вам Circuit Racer 2 - нові адреналінові змагання, в яких ви можете поганятися з іншими гонщиками баггі на різних трасах. Випробуйте криві повороти з прямолінійними секціями, і все це в дощову погоду або під чистим небом. Ви можете грати в трьома різними режимами: Race-n-Chase гонки з комп'ютерними супротивниками, зворотний відлік і режим таймера з можливістю вибору управління. Крім того, Ви можете спостерігати гоночний трек на картинці в картинці (PIP) 2D вікна карти. За бажанням зможете вимкнути звук двигуна або музику.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,0
Голосів: 4

Скачати гру Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game (Автодром - Кращі тривимірні баггі змагання - розганяється і мчися!) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game для iPad безкоштовно. Автодром - Кращі тривимірні баггі змагання - розганяється і мчися! повна версія.

Ви можете Circuit Racer 2 – Race and Chase – Best 3D Buggy Car Racing Game скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Автодром - Кращі тривимірні баггі змагання - розганяється і мчися! грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.