Для того, щоб скачати Chooche для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Сплющена ципу для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Chooche на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Chooche
Скачати Chooche на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Chooche для iPad.
Гра Chooche для iPhone

Опис гри: Chooche (Сплющена ципу):

Расплющьте курчат в процесі гри! Додайте цілу юрбу курчат на дорозі! Успішні Давильник будуть винагороджені кількома прихованими бонусними рівнями і бонусними очками. Chooche показує 10 захоплюючих тем, підтримку retina графіки, приховані бонусні рівні, Game Center дошку результатів і досягнення, і оригінальні саундтреки з кумедними звуковими ефектами.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,4
Голосів: 6

Скачати гру Chooche (Сплющена ципу) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Chooche для iPad безкоштовно. Сплющена ципу повна версія.

Ви можете Chooche скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Сплющена ципу грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.