Для того, щоб скачати Carrot Fantasy для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Морквяна фантазія для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Carrot Fantasy на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Carrot Fantasy
Скачати Carrot Fantasy на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Carrot Fantasy для iPad.
Гра Carrot Fantasy для iPhone

Опис гри: Carrot Fantasy (Морквяна фантазія):

У Carrot Fantasy ви повинні захистити симпатичну моркву від того, щоб бути з'їденої монстрами! Вас чекають 48 Рівнів, 3 симпатичних теми (Sky? Forest? Desert), 9 екстримальних рівнів для виклику! 12 рівнів для режиму боса! 14 симпатичних унікальних Веж, які чекають вас, щоб ви їх виявили. Чудовий намальовані перешкоди і безліч секретів! Більш ніж 30 забавних Монстрів! Woowala, Pinky Ninja, Twisty Fork, більше 100 кумедних звукових ефектів! За 15-25 хвиль монстрів на кожному рівні! Підтримка Game Center! Онлайн leaderboards і безліч досягнень!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 8

Скачати гру Carrot Fantasy (Морквяна фантазія) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Carrot Fantasy для iPad безкоштовно. Морквяна фантазія повна версія.

Ви можете Carrot Fantasy скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Морквяна фантазія грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.