Для того, щоб скачати Burnout Crash для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Дістали пробки? для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Burnout Crash на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Burnout Crash
Скачати Burnout Crash на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Burnout Crash для iPad.
Гра Burnout Crash для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Burnout Crash (Дістали пробки?):

Burnout Crash - незвичайна гра, гонки, тільки в них нам не потрібно буде випереджати суперників і приходити до фінішу першим, нам належить знищувати все на своєму шляху. Все просто, наш автомобіль - таран, який повинен завдати якомога більше збитку всьому, що йому попадеться на шляху. На все про все в Burnout Crash нам відводиться 90 секунд - несіть руйнування!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 24

Скачати гру Burnout Crash (Дістали пробки?) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Burnout Crash для iPad безкоштовно. Дістали пробки? повна версія.

Ви можете Burnout Crash скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Дістали пробки? грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.