Для того, щоб скачати Bunny In Island для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Кролик на Острові для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Bunny In Island на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Bunny In Island
Скачати Bunny In Island на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Bunny In Island для iPad.
Гра Bunny In Island для iPhone

Опис гри: Bunny In Island (Кролик на Острові):

Ласкаво просимо в кролячу нору, провідну на Острів Фантазії. Тут ніколи немає сумовитих миттєвостей. Яке у вас є кол-во островів на якому ви могли б знищити своїх милих ворогів, збираючи і кидаючи чудові соковиті яблука в них? Ви можете увійти в боротьбу з багатьма таємничими супротивниками з нечуваним зброєю. Продовжіть йти і ви звичайно знайдете безліч концепцій, які змусять вас хотіти повернутися знову і знову! Гра відбувається на острові і перед вам Кролик Райан і його місія. Він і Емма були задушевними друзями і ніжно любили один одного. Але одного разу Емма пішла на цей острів і більше не вернулсаь звідти. Пішли чутки, що зрадницький кролик, званий дядьком DragoBunny з його таємничими друзями, ув'язнив Емму та інших безневинних жителів. І вам доведеться звільнити Емму та інших від лещат зради і тиранії.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,3
Голосів: 3

Скачати гру Bunny In Island (Кролик на Острові) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Bunny In Island для iPad безкоштовно. Кролик на Острові повна версія.

Ви можете Bunny In Island скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Кролик на Острові грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.