Для того, щоб скачати Bucketz для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Ведришко для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Bucketz на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Bucketz
Скачати Bucketz на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Bucketz для iPad.
Гра Bucketz для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Bucketz (Ведришко):

Приєднайтеся до цих Дев'яти, найнесподіванішою банді героїв у їх відчайдушних спробах відновити баланс речей і розкрити таємницю Dark Bucket і Міньйон! Відкрийте сотні виробів у Bucketz, боріться з ордою міньйонів, вистойте перед невпинними босами і використовуйте незліченні поверапи, уникаючи все більш і більш стимулюючих перешкод і підтримуйте баланм. Наприкінці, ви один вирішите долю дев'яти Bucketz. Ви з'явитеся як Майстер Балансу, або ви будете спостерігати, як їх спіткає забуття? У новій версії додані чекпойнту до стадії Dreamz, захопіть ще більше безкоштовних баксів, взаємодіючи з спільнотою, Боси тепер можуть вам дозволити просуватися тільки за бакси, виправлені помилки.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
1,8
Голосів: 5

Скачати гру Bucketz (Ведришко) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Bucketz для iPad безкоштовно. Ведришко повна версія.

Ви можете Bucketz скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Ведришко грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.