Для того, щоб скачати Bound land для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Зв'язана земля для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Bound land на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Bound land
Скачати Bound land на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Bound land для iPad.
Гра Bound land для iPhone
Завантаження відео...

Опис гри: Bound land (Зв'язана земля):

Boundland - проведіть смішного пружного героя через темні і страшні рівні, заповнені різноманітними пастками та противниками. Вибирайте напрям і силу кидка. Не дозвольте герою зіткнутися з гострими шипами, противниками і іншими неприємностями. Використовуйте портали та інші корисні об'єкти.

Особливості гри:

  • 50 захоплюючих рівнів
  • 5 сильних босів
  • Реалістична фізика
  • Забавні персонажі

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
9,3
Голосів: 6

Скачати гру Bound land (Зв'язана земля) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Bound land для iPad безкоштовно. Зв'язана земля повна версія.

Ви можете Bound land скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Зв'язана земля грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.