Для того, щоб скачати Bouncy Seed! для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Рухливе насіннячко для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Bouncy Seed! на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Bouncy Seed!
Скачати Bouncy Seed! на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Bouncy Seed! для iPad.
Гра Bouncy Seed! для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Bouncy Seed! (Рухливе насіннячко):

Маленьке зернятко, на ім'я Пол, прорвалося через грунт і хоче зібрати сонячне світло з вашою допомогою! Вашим завданням буде використовуючи пальці і спеціальну пружну дошку не дати Полу впасти в річку і зібрати якомога більше сонячних точок. Будьте мудрим, подолавши всі труднощі на своєму шляху, змусьте Пола зібрати більше точок сонячного світла в красивих пейзажах всіх сезонів.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 8

Скачати гру Bouncy Seed! (Рухливе насіннячко) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Bouncy Seed! для iPad безкоштовно. Рухливе насіннячко повна версія.

Ви можете Bouncy Seed! скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Рухливе насіннячко грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.