Для того, щоб скачати Bouncing buddies для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Стрибаючі приятелі для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Bouncing buddies на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Bouncing buddies
Скачати Bouncing buddies на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Bouncing buddies для iPad.
Гра Bouncing buddies для iPhone

Опис гри: Bouncing buddies (Стрибаючі приятелі):

Bouncing buddies - вибирайте вподобаного героя і пройдіть разом з ним захоплюючу смугу з перешкодами. Перестрибуйте прірву і приземляйтеся на платформу. Намагайтеся стрибнути в самий центр, щоб отримати найбільший бонус. Грайте під веселу музику і стрибайте в такт. Пройдіть всі локації від середньовічних замкових ровів до залізниць дикого заходу.

Особливості гри:

  • Якісна графіка
  • Барвисті локації
  • Безліч рівнів
  • Цікаві персонажі
  • Просте управління

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 1

Скачати гру Bouncing buddies (Стрибаючі приятелі) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Bouncing buddies для iPad безкоштовно. Стрибаючі приятелі повна версія.

Ви можете Bouncing buddies скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Стрибаючі приятелі грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.