Для того, щоб скачати Boost 2 для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Тунельні гонки 2 для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Boost 2 на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Boost 2
Скачати Boost 2 на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Boost 2 для iPad.
Гра Boost 2 для iPhone
Завантаження відео...

Опис гри: Boost 2 (Тунельні гонки 2):

Boost 2 - політ в тунелі, з шикарним управлінням. На вашому шляху будуть попадатися перешкоди у вигляді одиночних кубиків, а так само кубиків, з'єднаних в ланцюжок. Періодично з'являтимуться відрізки зі стрілками, проїжджаючи по яких, Ви будете прискорюватися. Врізатися можна тільки один раз, але якщо в момент зіткнення у Вас було прискорення, Ви втрачаєте тільки його і продовжуєте гру. Так що є резон, намагатися весь час прискорюватися, але врахуйте, чим вище швидкість, тим складніше буде ухилятися від перешкод. Відзначимо дві особливості даної гри, які вигідно відрізняють її на тлі інших представників жанру. По-перше, це те, що Ви не весь час їдете по тунелю, періодично він розгортається в широку смугу, після чого і зовсім згорнеться в трубу, але Ви вже опинитеся не в ній, а на ній, що дуже урізноманітнює геймплей. Другою особливістю є випадковість рівнів, тобто завчити рівні не вийти. Але від цього стає тільки цікавіше. Прокатаєтеся з космічною швидкістю!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,5
Голосів: 37

Скачати гру Boost 2 (Тунельні гонки 2) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Boost 2 для iPad безкоштовно. Тунельні гонки 2 повна версія.

Ви можете Boost 2 скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Тунельні гонки 2 грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.