Для того, щоб скачати Bomb hunters для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Мисливці за бомбами для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Bomb hunters на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Bomb hunters
Скачати Bomb hunters на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Bomb hunters для iPad.
Гра Bomb hunters для iPhone

Опис гри: Bomb hunters (Мисливці за бомбами):

Bomb hunters - прокрадайтеся по полю бою, обходьте перешкоди, використовуйте укриття, щоб ховатися від снайперів, обезвреживайте бомби. Відшукайте всі бомби, заховані на полі бою. Треба знешкодити бомби за обмежений час. Підібратися до бомб буде не просто, оскільки шлях до мети перегороджують бар'єри і прикривають ворожі солдати.

Особливості гри:

  • 10 забавних персонажів
  • 5 різних світів
  • Захоплюючі міні-ігри
  • Різноманітне спорядження

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,3
Голосів: 6

Скачати гру Bomb hunters (Мисливці за бомбами) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Bomb hunters для iPad безкоштовно. Мисливці за бомбами повна версія.

Ви можете Bomb hunters скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Мисливці за бомбами грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.