Для того, щоб скачати Ball vs. Zombies для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Кулю проти зомбі для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Ball vs. Zombies на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Ball vs. Zombies
Скачати Ball vs. Zombies на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Ball vs. Zombies для iPad.
Гра Ball vs. Zombies для iPhone

Опис гри: Ball vs. Zombies (Кулю проти зомбі):

Котите кулю і зітріть в порошок кістки зомбі! Нахиляйте свій пристрій, щоб прискорити важкий кам'яний куля і розтрощити зомбі перш, ніж вони вкрадуть ваше життя! Чи зможете ви розбити результати інших гравців? Отримайте 6 різних досягнень, які збільшать ваші початкові характеристики (число життів, бонусів пальця), 3 різних карти з унікальним геймплеєм: Дороги, Коридори, Кола.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 5

Скачати гру Ball vs. Zombies (Кулю проти зомбі) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Ball vs. Zombies для iPad безкоштовно. Кулю проти зомбі повна версія.

Ви можете Ball vs. Zombies скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Кулю проти зомбі грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.