Для того, щоб скачати Ball transformer 2 для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри М'яч-трансформер 2 для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Ball transformer 2 на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Ball transformer 2
Скачати Ball transformer 2 на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Ball transformer 2 для iPad.
Гра Ball transformer 2 для iPhone

Опис гри: Ball transformer 2 (М'яч-трансформер 2):

Ball transformer 2 - котите м'яч через тропічні джунглі і простори Арктики. Обходьте різноманітні пастки і долати численні перепони. Наведіть м'яч до фінішу на кожному рівні. Рухомі платформи, хитні маятники, гострі шипи, водні перешкоди і інші небезпеки, що зустрінуться вам на шляху. Для подолання перешкод використовуйте оригінальну особливість м'яча - трансформуватися в дерев'яне, металеве або паперовий стану.

Особливості гри:

  • Барвиста графіка
  • Унікальний м'яч
  • Безліч захоплюючих рівнів
  • Реалістична фізика

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5,5
Голосів: 23

Скачати гру Ball transformer 2 (М'яч-трансформер 2) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Ball transformer 2 для iPad безкоштовно. М'яч-трансформер 2 повна версія.

Ви можете Ball transformer 2 скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У М'яч-трансформер 2 грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.