Для того, щоб скачати Bad Piggies для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Погані Свині для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Bad Piggies на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Bad Piggies
Скачати Bad Piggies на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Bad Piggies для iPad.
Гра Bad Piggies для iPhone
Скріншот гри Bad Piggies на Айфон.
Геймплей Bad Piggies для Айпад.
Завантаження відео...

Опис гри: Bad Piggies (Погані Свині):

Від творців Angry Birds: нова гра з точки зору СВИНЕЙ! Створіть остаточне пристрій і благополучно проведіть свиней до яєць! Bad Piggies знову полюють за яйцями, але як звичайно, нічого не йде згідно з планом! Ви можете створити аероплан і благополучно доставити свиней до їх мети? У цих хитрих свиней є кілька об'єктів, які вони можуть використовувати, але вони потребують вашої допомоги, щоб перетворити їх на чудовий транспорт! З більш ніж 60 рівнями і безкоштовними оновленнями, ви отримаєте годинник забави і аварій свиней, вибухів і польотів! Отримайте три зірки на кожному рівні, щоб відкрити ще 30 головоломок! Підказка: Іноді ви повинні пройти рівень кілька разів, щоб досягти всіх цілей - намагайтеся будувати нові пристрої або різними способами заробіть всі зірки!

Особливості гри:
  • 60 рівнів переповнених забавою польотами / водінням / аваріями
  • 30 додаткових головоломок
  • Безкоштовні оновлення
  • 4 рівня, щоб підтягнути ваш творчий потенціал
  • Ультраспеціальний, ультрасекретного, ультратрудний рівень, відкрити який можна лише зібравши всі черепа
  • 33 об'єкти для створення машини: двигуни, крила, вентилятори, ракети, парасольки, повітряні кулі
  • У новій версії погані поросята нарешті зробили це: вони нарешті отримали яйця! Але вони зможуть утримати їх під час гарячого переслідування? Навіть під покриттям темряви, вони будуть мати потребу у всіх кращих машинах, щоб втекти вперед! Пройдіть через 15 нових рівнів з птахами на вашому хвості! Приховайте в абсолютно новій залитій місячним світлом темі! Розв'яжіть свій творчий потенціал на безкоштовному новому рівні!

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
7,7
Голосів: 161

Скачати гру Bad Piggies (Погані Свині) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: