Для того, щоб скачати Baby shark fly для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Політ малятка акули для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Baby shark fly на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Baby shark fly
Скачати Baby shark fly на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Baby shark fly для iPad.
Гра Baby shark fly для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Baby shark fly (Політ малятка акули):

Baby shark fly - дослідіть океан разом з маленькою акулою. Допоможіть їй дістатися якомога далі, огинаючи всілякі перешкоди. Накресліть траєкторію руху рибки. Пройдіть весь шлях за найменшу кількість стрибків. Остерігайтеся морських їжаків на своєму шляху і намагайтеся їх перестрибнути. Використовуйте різні бустери, щоб прискорити рух акули.

Особливості гри:

  • Барвиста графіка
  • Веселий геймплей
  • Безліч рівнів
  • Нагороди і бонуси

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
---
Голосів: 0

Скачати гру Baby shark fly (Політ малятка акули) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Baby shark fly для iPad безкоштовно. Політ малятка акули повна версія.

Ви можете Baby shark fly скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Політ малятка акули грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.