Для того, щоб скачати Assault Mission для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Місія Напад для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Assault Mission на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Assault Mission
Скачати Assault Mission на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Assault Mission для iPad.
Гра Assault Mission для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Assault Mission (Місія Напад):

У Assault Mission ви будете командувати футуристичними військами і будете в стадії за стадією боротися з 3 дико злими галактичними расами, атакуючими вашу Землю! Вас очікує суміш барвистою, ультракінетіческой забави, захисту і хвилюючого екшену з виглядом від третьої особи! Assault Mission кине вам виклик щодо захисту своєї бази від загарбників, стріляючи, б'ючи і підриваючи ваш шлях до бази ворогів і їх подальшого знищення. На відміну від звичайних ігор захисту, тут ви просто не вибираєте свій арсенал - ви керуєте їм у реальному часі! Виберіть свою зброю і мудро атакуйте: є більш ніж 30 типів військ на вибір. Кожен може бути модернізований і може стати сильним і смертоносним, але ви повинні будете заздалегідь запланувати, як ефективно управляти вашими ресурсами і битвою, якщо ви хочете пройти через кожну стадію! Assault Mission показує 2 різних режими гри - Кампанія і Виживання. Кампанія ставить вас обличчям до обличчя з 3 різними погрозами, що намагаються знищити вас і вашу базу. Кожна з 3 расс готова боротися проти вас на 20 рівнях і кожен з яких більш інтенсивний ніж попередній!
Недостатньо дії для вас? Спробуйте режим Виживання і продовжуйте боротися з хвилями загарбників, щоб дізнатися як довго ви зможете протриматися!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 10

Скачати гру Assault Mission (Місія Напад) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Assault Mission для iPad безкоштовно. Місія Напад повна версія.

Ви можете Assault Mission скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Місія Напад грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.