Для того, щоб скачати Assassin’s Creed Rearmed для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Кредо Вбивці: Переозброєння для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Assassin’s Creed Rearmed на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Assassin’s Creed Rearmed
Скачати Assassin’s Creed Rearmed на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Assassin’s Creed Rearmed для iPad.
Гра Assassin’s Creed Rearmed для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Assassin’s Creed Rearmed (Кредо Вбивці: Переозброєння):

Переозброїти своє лезо: Assassin's Creed інноваційний мультірлеер тепер мобільний! Конкуруйте з друзями та противниками зі всієї земної кулі в онлайн мультіплеере в реальному часі для чотирьох гравців. З'єднайтесь через GAME CENTER, використовуючи або WI-FI або 3G. Заточите свої навички в режимі практики для одного гравця. Конкуруйте з одним через 1on1 блютус. Будьте мисливцем або видобутком. Вистежити інших гравців і убийте їх перш, ніж вони вб'ють вас. Будьте настільки ж прихованими як справжній вбивця. Тікаючи від інших гравців, що використовують у своїх інтересах і натовп і навколишнє середовище. Візьміть під свій контроль свого персонажа. Налаштуйте себе використовуючи безліччю лез, черевик, поясів і кріплень. Досліджуйте свій стиль гри з вибором здібностей модернізації. Грайте з вашими друзями через соціальну мережу GAME CENTER. Розділіть свій рахунок, рівень, так само як і досягнення через FACEBOOK, TWITTER, EMAIL та SMS.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,5
Голосів: 50

Скачати гру Assassin’s Creed Rearmed (Кредо Вбивці: Переозброєння) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Assassin’s Creed Rearmed для iPad безкоштовно. Кредо Вбивці: Переозброєння повна версія.

Ви можете Assassin’s Creed Rearmed скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Кредо Вбивці: Переозброєння грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.