Для того, щоб скачати Apex Of The Racing для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Вершина Повороту для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Apex Of The Racing на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Apex Of The Racing
Скачати Apex Of The Racing на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Apex Of The Racing для iPad.
Гра Apex Of The Racing для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Apex Of The Racing (Вершина Повороту):

Apex Of The Racing - гоночна гра в якій ви отримаєте величезне в адреналіну, тому що вам доведеться дуже багато дріфтовать. Треки спеціально розроблені, щоб забезпечити, гострі відчуття від ковзання. 12 треків, плюс 1 спеціальний вестимуть вас від барвистих нічних міст, мирних країн різних культур до таємничих спеціальним місцях. Автомобілі представлені з багатими світловими ефектами і квітами. Ви можете завантажити свій рекорд на дошку результатів і конкурувати з гравцями всього світу. Вас очікує більш ніж 30 досягнень, які ви повинні відкрити. У новій версії доданий режим онлайн гонок, оптимізація автомобілів, оптимізовані і пристосовані треки Leshan Giant Buddha, Вашингтона, Парижа і Бермуд, виправлені помилки.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 37

Скачати гру Apex Of The Racing (Вершина Повороту) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Apex Of The Racing для iPad безкоштовно. Вершина Повороту повна версія.

Ви можете Apex Of The Racing скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Вершина Повороту грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.