Для того, щоб скачати Angry Birds для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Злі Птахи для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Angry Birds на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Angry Birds
Скачати Angry Birds на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Angry Birds для iPad.
Гра Angry Birds для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Angry Birds (Злі Птахи):

Angry Birds - дуже цікава аркада від Chilingo. Виживання Angry птахів знаходиться під загрозою. Зелені свині вкрали яйця птахів. Єдине, що залишається для птахів - це запускати себе з рогатки і позбавляти життя, по можливості, якомога більша кількість свиней. Скористайтеся унікальними руйнівними здібностями Angry птахів і знищіть укріплені замки жадібних свиней! Злі птахи ведуть війну за вкрадені яйця. Angry Birds має унікальний геймплей і фізику гри. Кожен рівень вимагає логічного мислення і продумування тактікі.По ходу гри буде з'являтися доступ до різних видів птахів, кожні мають свої унікальні здібності, які можуть бути активовані під час польоту: сині поділяється на три окремі птахи, жовті нарощують швидкість, чорні вибухають, білі кидають вибухають яйце - щоб розбити зміцнення, за якими ховаються зелені свині, доведеться застосовувати правильну стратегію поряд з точним розрахунком траєкторії. Якщо ви застрягли в грі, ви можете придбати Могутнього орла, який є одноразовим In-App Purchase в Angry Birds необмеженого використання. Ця істота буде вражати з небес всіх жалюгідних свиней. Закликати його можна тільки раз на одну годину. Могутній орел також включає в себе нові рівні і досягнення! 300 рівнів вимагають логіки, вміння і грубої сили, щоб розтрощити ворога. У новій версії у Bad Piggies немає нової гри і вони обдурили Сердиті птахи в ще 15 рівнях. Відпочиньте з 15 бурхливими рівнями Surf 'n Turf
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 622

Скачати гру Angry Birds (Злі Птахи) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Angry Birds для iPad безкоштовно. Злі Птахи повна версія.

Ви можете Angry Birds скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Злі Птахи грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.