Для того, щоб скачати Ameya Jungle Warrior для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Амея - Воїн Джунглів для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Ameya Jungle Warrior на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Ameya Jungle Warrior
Скачати Ameya Jungle Warrior на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Ameya Jungle Warrior для iPad.
Гра Ameya Jungle Warrior для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Ameya Jungle Warrior (Амея - Воїн Джунглів):

Врятуйте світ від злого духа, який вкрав Кристал. Допоможіть Ameya повернути кристал і запечатати злого духу в храмі. Гра в режимі історії з годинником геймплея, проведе вас від джунглів до біса. Спробуйте зібрати так багато мінералів, як тільки можете! Уникайте злого духа блокуючого ваш шлях! У грі будуть "друзі", які допоможуть вам у пошуках! У новій версії виправлені помилки, додано новий персонаж, добавлена ​​покупка в додатку.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,8
Голосів: 10

Скачати гру Ameya Jungle Warrior (Амея - Воїн Джунглів) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Ameya Jungle Warrior для iPad безкоштовно. Амея - Воїн Джунглів повна версія.

Ви можете Ameya Jungle Warrior скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Амея - Воїн Джунглів грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.