Для того, щоб скачати Alien Hive для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Інопланетний вулик для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Alien Hive на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Alien Hive
Скачати Alien Hive на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Alien Hive для iPad.
Гра Alien Hive для iPhone
Завантаження відео...

Опис гри: Alien Hive (Інопланетний вулик):

Побудуйте інопланетний вулик. Стратегічно уникайте злих Ботів, які блокують ваш прогрес, використовуйте поверапи, щоб усунути їх. У міру просування, ви розкриєте таємницю прихованих інопланетян ... і приручити Червону планету! Наведіть плитки, щоб зробити match-3 комбінації, щоб створити симпатичних маленьких інопланетян і потім допомогти їм повністю розвинутися у вищих інопланетян.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,0
Голосів: 5

Скачати гру Alien Hive (Інопланетний вулик) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Alien Hive для iPad безкоштовно. Інопланетний вулик повна версія.

Ви можете Alien Hive скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Інопланетний вулик грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.