Для того, щоб скачати AirAttack для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Повітряна АТТАК для iPhone, iPad або iPod. Cкачати AirAttack на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
AirAttack
Скачати AirAttack на iPhone безкоштовно.
Скачати гру AirAttack для iPad.
Гра AirAttack для iPhone
Скріншот гри AirAttack на Айфон.
Геймплей AirAttack для Айпад.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: AirAttack (Повітряна АТТАК):

AirAttack - динамічний шутер в небесах Другої Світової з вражаючою 3D графікою. Вас очікують 58 різних типів ворогів, численні оновлення та спеціальні зброї, божевільні освітлення і спецефекти, оркестрова музика, 3 режими складності, Фізика руйнування, руйнування мостів і будівель, 8 Босів та інше. Навколишній світ промальований дуже детально, не дивлячись на те, що ми бачимо його з кілометрової висоти. З перших секунд звідусіль налітають ворожі літаки, по річці пливуть кораблі, по землі їдуть танки і всі вони проти нас. Звичайні невеликі ворожі літаки вибухають з одного влучення, але є вороги розміром більше, в яких доведеться всадити кілька черг з гармати. Винищивши кілька десятків противників, ми досягнемо чекпоінта, тобто місця, де гра автоматично збережеться. Тут же з'явиться магазин, в якому ми можемо купити нову зброю або удосконалити старе. Головне, вчасно зметикувати і увійти в цей магазин, інакше він полетить.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 13

Скачати гру AirAttack (Повітряна АТТАК) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру AirAttack для iPad безкоштовно. Повітряна АТТАК повна версія.

Ви можете AirAttack скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Повітряна АТТАК грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.