Для того, щоб скачати Absolute RC Heli Simulator для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Професійний Вертолітний тренажер для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Absolute RC Heli Simulator на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Absolute RC Heli Simulator
Скачати Absolute RC Heli Simulator на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Absolute RC Heli Simulator для iPad.
Гра Absolute RC Heli Simulator для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Absolute RC Heli Simulator (Професійний Вертолітний тренажер):

Absolute RC Heli Simulator - ідеальна гра для новачків і для перепідготовки пілотів, дуже цікаво для досвідчених rc льотчиків. Сучасний двигун фізики і польоту забезпечує реалістичні засоби управління. У грі присутні цивільні вертольоти з різним числом параметрів налаштувань, аеродромами і діалоговими об'єктами. Рухаючи ваш палець в будь-якому місці праворуч на екрані, ви торкаєтеся правий важіль управління, те ж саме і для лівої частини екрану - ковзний палець лівий важіль управління. Навчіться літати раніше!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 21

Скачати гру Absolute RC Heli Simulator (Професійний Вертолітний тренажер) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру Absolute RC Heli Simulator для iPad безкоштовно. Професійний Вертолітний тренажер повна версія.

Ви можете Absolute RC Heli Simulator скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Професійний Вертолітний тренажер грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.