Для того, щоб скачати 7 Elements для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри 7 Елементів для iPhone, iPad або iPod. Cкачати 7 Elements на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
7 Elements
Скачати 7 Elements на iPhone безкоштовно.
Скачати гру 7 Elements для iPad.
Гра 7 Elements для iPhone
Скріншот гри 7 Elements на Айфон.
Геймплей 7 Elements для Айпад.

Опис гри: 7 Elements (7 Елементів):

7 Elements - 7 Елементів таємничої стародавньої цивілізації: Золото, Ліс, Вода, Вогонь, Земля, Повітря (Хмара) і Кристал (Дорогоцінний камінь), кожен з яких має свою унікальну міццю: Золото: Перетворюється на золоті монети, Ліс: Проводить X сформованих вибухів мощі, Вода: вимиє всі внизу, Вогонь: Сжигає повністю, Земля: Сильний землетрус, Повітря (Хмара): Сильний вітер здуває навколишні елементи, Кристал (Дорогоцінний камінь): Перетворює інші Кристали в елемент, з яким ви обмінювалися. Пам'ятайте, що ви можете переміщати до 3 елементів одночасно і якщо ви достатньо швидкі, навіть більше елементів може бути зібрано разом! 4 елементи одного виду зіллються в сильніший, спеціальний елемент. 5 або більше елементів вироблять ще кращий Супер Елемент. Спеціальні Золоті Елементи перетворяться на золоті монети, зберіть їх, щоб купити поверапи.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 4

Скачати гру 7 Elements (7 Елементів) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру 7 Elements для iPad безкоштовно. 7 Елементів повна версія.

Ви можете 7 Elements скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У 7 Елементів грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.