Для того, щоб скачати 3D Pool Master для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Майстер більярду для iPhone, iPad або iPod. Cкачати 3D Pool Master на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
3D Pool Master
Скачати 3D Pool Master на iPhone безкоштовно.
Скачати гру 3D Pool Master для iPad.
Гра 3D Pool Master для iPhone
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: 3D Pool Master (Майстер більярду):

3D Pool Master Pro є одним з кращих симуляторів більярду. Вас очікують реалістичні тривимірні ефекти і фізика, інтелект комп'ютерних супротивників, 8-Ball, 9-Ball, Snooker, Mini Game і більше ігрових режимів, різноманітні режими гри: один гравець, 2 гравця, онлайн і мініігри, гарний музичний фон і звуки та інше ...
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 16

Скачати гру 3D Pool Master (Майстер більярду) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати гру 3D Pool Master для iPad безкоштовно. Майстер більярду повна версія.

Ви можете 3D Pool Master скачати на телефон або планшет абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. У Майстер більярду грати одне задоволення! Красива графіка і захоплюючий ігровий процес зможе зайняти вас на довгі години. Без сумніву це одна з кращих ігор на iPad.