У цьому розділі ви можете скачати Бійки ігри для Айфона абсолютно безкоштовно. Будь-яка мобільна гра може бути включена в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі ігри для iPhone. Бійки ігри на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Deadly Mira: Ninja Fighting Game (Нещадна Миру: Ніндзя бій)
Скачати ігри для iPhone, iPad і iPod безкоштовно.
Додано: 05.01.2013
8,6
Голосів: 8
Deadly Mira: Ninja Fighting Game - досвід файтінга нового рівня. Ви опинитеся перед різноманітними ворогами, іноді більше 10 одночасно! Світ стоїть перед новою загрозою: Секретна організація, використовуючи стародавнє військове мистецтво shinobi приймає замовлення від терористів всього світу. Миру найнята США, щоб привести таємну операцію "Зникнення Нінзя".
Переглядів: 16 813
 | 
Популярність: 2 512
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Santa vs Zombies 3D (Санта проти Зомбі)
Скачайте Санта проти Зомбі та інші кращі ігри на Айфон прямо зараз!
Додано: 31.12.2012
7,5
Голосів: 4
Santa vs Zombies 3D - забавна аркадна гра, в стилі hack & slash та захисту вежі. За сценарієм, ви - Санта Клаус, який охороняє свої подарунки від зомбі, нападників з усіх боків. І вам потрібно не дозволяти противним зеленим скунс торкатися до ваших подарункам. Ваш важкий мішок - ваше єдина зброя проти численних Форвард!
Переглядів: 13 393
 | 
Популярність: 2 472
Lady Pirate (Піратка)
Насолоджуйтеся Піратка без реєстрації та оплати.
Додано: 27.12.2012
3,3
Голосів: 3
Lady Pirate - гра за привабливу леді пиратку. Допоможіть Леді Піратка закінчити судний день, вбиваючи всіх неживих піратів. Адже вона самий безстрашний пірат. Використовуйте різну зброю, щоб знищити всіх ворогів, що прийшли в себе через старого прокляття. Чим більше ворогів ви вбиваєте, тим більше монет отримаєте. Це дозволить вам отримати кращу зброю і допоможе пережити інтенсивні хвилі атак.
Переглядів: 8 265
 | 
Популярність: 809
Arson & Plunder (Розгром і Підпал)
Повна версія Розгром і Підпал абсолютно безкоштовно доступна вже зараз!
Додано: 26.12.2012
6,5
Голосів: 4
Arson & Plunder - 2D файтинг, заснований на класиці жанру 90-их. Ви зможете грати за орка або ельфа, пробираючись через орди ворогів, які хочуть вбити вас. Гра показує гарну 2D візуалізацію, інтерактивні сценарії і гумористичну історію. Ваша мета в Arson & Plunder полягає в тому, щоб пережити більш ніж 25 різних місій в п'яти рівнях труднощі. У процесі гри, вам доведеться перемикатися між тим, щоб бути орком або ельфом. Цей елемент робить гру особливо динамічною. Засоби управління в грі досить інтуїтивні й допоможуть вам пройти через пригода, насичене гумором і дією.
Переглядів: 7 487
 | 
Популярність: 774
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Sefirah (Сефіра)
Сефіра на Айфон безкоштовно тільки на нашому сайті.
Додано: 25.12.2012
4,0
Голосів: 5
Sefirah - захоплюючий дух бій на величезних полях битви! Тривала війна між імперіями за таємничу кристалічну руду призвела до численних смертей! І тепер один з лицарів, які брали участь у змові, повинен розкрити таємниці Sefirah. Потужні і величезні сценарії проходили на трьох континентах, різноманітні карти і стадії очікують вас.


Особливості гри:
 • Простий механізм гри
 • Різні класи і найманці
 • Розкішна і динамічна графіка
 • Захоплюючі дух бої на великих полях битви
 • Найманці з власними характерами і квітами
Переглядів: 11 396
 | 
Популярність: 1 191
Double Dragon (Подвійний Дракон)
Завантажуйте Подвійний Дракон на iPhone, iPad і iPod тільки на мобільному порталі mob.org.ua!
Додано: 25.12.2012
9,2
Голосів: 17
Double Dragon - гра за сюжетом майстра бойових мистецтв Джиммі і Біллі повинні пробиватися через натовпи бандитів і Черних Воїнів, щоб врятувати Меріан, їх загальну кохану. Оновлене видання Double Dragon включає нові атаки, ворогів, босів, а також доступні для розблокування досягнення і заховані персонажі. Версія для iOS також матиме перероблену графіку і музику. І найприємніше - локальний мультиплеєр для спільного проходження гри по Bluetooth.
Переглядів: 21 520
 | 
Популярність: 2 530
Viking Age (Ера Вікінгів)
У даному розділі можна безкоштовно скачати ігри на Айфон, Айпад або Айпод.
Додано: 23.12.2012
0,5
Голосів: 3
Viking Age - захоплююча гра, в якій ви можете грати в режимі для одного гравця, а також ви можете грати онлайн, щоб боротися з реальними гравцями зі всього світу на арені! Використовуйте свою унікальну стратегію і тактику, щоб перемогти своїх ворогів! Киньте виклик глобальним гравцям на Арені! Почніть гру з 8 класів, 16 ролей, 40 навичок і більше 500 предметів обмундирування. Є тисячі стратегій, але постарайтеся знайти власний вихід. Різні стратегії приносять різні експерименти. Змініть свого персонажа в будь-який час і як хочете! Вас очікує більше 200 годин геймплея, 36 карт, більше 100 монстрів і дивовижні анімації!
Переглядів: 7 625
 | 
Популярність: 642
Arena of the Undead (Арена Мерців)
Крім Арена Мерців ви можете встановити і пограти в будь-які інші iPhone ігри.
Додано: 22.12.2012
8,3
Голосів: 12
Arena of the Undead - битви не на життя, а на смерть. Чума обложила славу Риму. Імперія хоче видовищ, занепалі мерці знову відроджуються і атакують. Це - гладіатори проти зомбі. Не губіться, махати мечем по всім сторонам і їм Вас не здолати. Стати переможцем мертвих, Ви повинні виграти свою свободу.
Переглядів: 12 580
 | 
Популярність: 1 033
Karateka (Каратека)
Рекомендуємо скачувати ігри для iPad тільки у нас: весь контент безкоштовний і без вірусів.
Додано: 21.12.2012
7,5
Голосів: 8
Karateka - side-scrolling карате шутер з приголомшуючою графікою та інноваційним геймплеєм. Вас очікує чудовий, заснований на ритмі бій карате, що розповідає просту людську історію. Karateka зачарує вас своїм класичним набором історії кохання у феодальній Японії. Боріться, щоб врятувати прекрасну Маріко від злого воєначальника Акума і возз'єднатися її з її справжньою любов'ю!
Переглядів: 42 011
 | 
Популярність: 2 012
SoulCalibur (Душа і Меч)
Душа і Меч та інші повні версії ipa ігор ексклюзивно на порталі mob.org.ua.
Додано: 14.12.2012
7,4
Голосів: 23
Насолоджуйтеся незабутніми персонажами і невпинним дією, яким прославився SOULCALIBUR! Знову переживіть вічний розповідь про мечі і душах, що знаходяться поза часом і пространства.Вас очікують 19 персонажів, чудова графіка з підтримкою retina і кілька режимів гри. Як швидко ви зможете пройти гру?

Особливості гри:
 • Аркадноє бій
 • Оригінальний режим битви з аркадной версії "Soul Calibur." Переможете всіх ворогів, щоб дійти до кінця гри.
 • Атака часу
 • Виживання: З обмеженою кількістю життя, скільки супротивників ви зможете перемогти?
 • Музей
 • Практика
 • Вивчіть базову систему гри і методи.
Переглядів: 51 523
 | 
Популярність: 3 423
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: