Для того, щоб скачати Assault Mission для iPhone або iPad безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Місія Напад для iPhone, iPad або iPod. Cкачати Assault Mission на телефон або планшет дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів скачування!
Додано: 10.09.2012
Assault Mission
Скачати Assault Mission на iPhone безкоштовно.
Скачати гру Assault Mission для iPad.
Гра Assault Mission для iPhone
Завантаження відео...

Опис гри: Assault Mission (Місія Напад):

У Assault Mission ви будете командувати футуристичними військами і будете в стадії за стадією боротися з 3 дико злими галактичними расами, атакуючими вашу Землю! Вас очікує суміш барвистою, ультракінетіческой забави, захисту і хвилюючого екшену з виглядом від третьої особи! Assault Mission кине вам виклик щодо захисту своєї бази від загарбників, стріляючи, б'ючи і підриваючи ваш шлях до бази ворогів і їх подальшого знищення. На відміну від звичайних ігор захисту, тут ви просто не вибираєте свій арсенал - ви керуєте їм у реальному часі! Виберіть свою зброю і мудро атакуйте: є більш ніж 30 типів військ на вибір. Кожен може бути модернізований і може стати сильним і смертоносним, але ви повинні будете заздалегідь запланувати, як ефективно управляти вашими ресурсами і битвою, якщо ви хочете пройти через кожну стадію! Assault Mission показує 2 різних режими гри - Кампанія і Виживання. Кампанія ставить вас обличчям до обличчя з 3 різними погрозами, що намагаються знищити вас і вашу базу. Кожна з 3 расс готова боротися проти вас на 20 рівнях і кожен з яких більш інтенсивний ніж попередній!
Недостатньо дії для вас? Спробуйте режим Виживання і продовжуйте боротися з хвилями загарбників, щоб дізнатися як довго ви зможете протриматися!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,0
Голосів: 10

Скачати гру Assault Mission (Місія Напад) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Comments engine updating... Try to use it later.
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: